Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnék nagyobb internet...

Hogy tudnék nagyobb internet csomagot venni?

Figyelt kérdés

Telekomnál vagyunk 30mbit a legnagyobb csomag amit lehet kérni hozzánk , és abból is csak 10mbit et érünk el a családommal jobb napokon.

Van valami lehetőség hogy nagyobb csomagra váltsunk?

Digi nem jön be ide csak a Telekom van! :c



#internet #cumi #Telekom #nagyobb csomag
2020. dec. 24. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a technika ennyit tud, hiába vesztek nagyobb csomagot, nem lesz gyorsabb.
2020. dec. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ígérgetik már évek óta hogy fejleszteni fogják de szrnak a fejünkre , de bezzeg szembe a panelba van 2000mbit.

Esküszöm azon filózok megbeszélem szembeszomszéddal azt áthúzok egy utpt bármilyen csúnyán is néz ki :D

2020. dec. 24. 20:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Szembe szomszédnál, ha van, akkor nem kell akkora bővítést végre hajtani, egy zsák faluban, ahol nincs semmi, akkor van probléma.
2020. dec. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ott van szembe az optika, elviszik hozzád minden további nélkül, ha kifizeted a beruházást.
2020. dec. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4

Húsvétre ígérik hogy megcsinálják az egész utcába a kertesekbe is.

De kíváncsi leszek mikor lesz ebből bármi.

2020. dec. 24. 21:48
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Hasonló cipőben jártam én is.


Amit tudnod kell:

ADSL-en 20 Mbps a max. de VDSL-en akár 100 Mbps is átmegy. Lásd aszf. De a régi lezárt 30- as csomagról váltani kell az aktuálisan árult 30-as csomagra és akár 100/25 Mbps netet is kaphatsz. (Nekem így 94/24 jut, ámbár már régebben lecseréltettem a szürke dlink modememet egy Speedport entry 2i re, de azon is évekig adsl-t kaptam amíg nyáron váratlanul átraktak vdsl-re)

2020. dec. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem csak annyi, hogy a átvált az új aktuálisan értékesített csomagra és hopp, lesz neki is 100 Mbit. Írta, hogy 30-asra fizet elő, de csak 10 érhető el jobb napjaiban. Tehát vagy messze van az MSAN-tól, vagy ilyen gatya a rézhálózat már, hogy ennyit tud. Ezen nem segít már semmi, még a pápai áldás sem.


Az, hogy szemben a panelban van optika, lényegtelen, mert földes bevezetés, szemben is van. Föld alatt megy a panrlba, majd onnan megy felfelé, minden emeleten külön kifejtési pontokkal. A te oldaladon valószínűleg légkábel lesz. Ezt kell kiépíteni. Sokszor egészen hihetetlen okok miatt csúsznak a fejlesztések, pl. a terület világörökség része, ott nem lehet csak úgy mindent hipp-hopp alakítgatni, vagy van a területen műemlékvédelem.alatt álló épület. De sokszor az ott élő emberek tesznek keresztbe. Pl. társasház, szépen felújítják, majd jön a Telekom az optikával (fúrni-faragni kell) közös képviselő meg az önérzetesebb lakók beintenek, hogy itt aztán nem fogják szétba***ni a falakat, nem kell az optika.


Szóval na, nem mindig a szolgáltató a hibás, hogy nem jön az optika.

2020. dec. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

@7 nálam csak ennyi volt. Adsl-en 15Mbps alatt maradt a sebességem, amikor átraktak vdsl-re akkor felszökött 30-ra egyből, majd az új csomagra váltáskor 90 fölé ugrott. Igaz én közel vagyok a utcai dobozhoz (családi házas övezet), de extra xar minőségű kábelköteget fektettek a földbe, ezt az adsl nem bírta, de mióta bevezették a vdsl vectoringet már ez a sebesség is lehetséges rajta.


De bármely modemen megnézhetők a vonali paraméterek, ott látszik mire van lehetőség (előfizetéstől függetlenül).

2020. dec. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!