Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az online filmek feltöltőinek...

Az online filmek feltöltőinek mi a hasznuk?

Figyelt kérdés

Ugye vannak az online filmes oldalak, tele reklámmal. Ide feltöltögetik a magyar filmeket is. Viszont itt gyakorin kb mindenki azt írta, hogy ilyennel nem lehet pénzt keresni, meg illegális is.

Akkor miért kockáztatnak a feltöltők?



2020. dec. 24. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert tudjuk, hogy valakinek sokat jelent.

(Én könyveket szoktam feltölteni az internetre)

2020. dec. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
ez is egy hobbi.
2020. dec. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A reklámbevétellel lehet pénzt keresni, de az is csak az üzemeltetőnek megy, nem a feltöltőnek. A feltöltés és release készítés általában önkéntes és nonprofit tevékenység, csak a közösség érdekét szolgálva. Olyan azért van, hogy a releaser-t lehet önkéntesen támogatni valamilyen formában, de ez nem feltétele az anyag elkészítésének, meg nem akkora összegről van szó, amiből meg lehet élni.


Példa: az NFL közvetítési jogok átkerültek az Sport2-től valami kis csatornára, és az addigi 1db feltöltő elvesztette az esélyét, hogy rögzítse az adásokat megfelelő előfizetés lehetősége hiányában. És voltak akik felajánlották, hogy akár fizetik egy másik szolgáltatónál az előfizetést, csak folytatódjon a megszokott és rendszeres elérése a meccseknek.

2020. dec. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az adfly és google reklámokból ne lehetne pénzt keresni? Ha elég sok a néző rengeteget lehet keresni vele.
2020. dec. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
87%

Én nem vagyok feltöltő,de én is gondolkoztam ezen,és annyira megköszönném az összes feltöltőnek,főleg akik a minőségre is törekednek,akik angol filmekhez feliratot készítenek (volt aki premieres filmet már másnapra feliratozva feltöltött nem kamerásan),meg fizetős oldalról kirakják ilyen ingyen online oldalra (netflixesek),tehát tényleg ezért járhatna pénz nekik.


De szerintem ha valaki nem keres pénzt ezzel,lehet hogy a szeretet mellett,valakinek esetleg gyakorlás is (fordítás,felirat hozzáadás,stb).

2020. dec. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi de nekik nem is kell hisz nem azért csinálják
2020. dec. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valamelyik film tárhelyen (ahol a sok felugró reklám van) van olyan program, hogy 10 000 megtekintés után kapnak 5$-t,vagy max 20-at, attól függ melyik országból nézik.
2021. jan. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!