Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol találhatom meg valakinek...

Hol találhatom meg valakinek - aki azt mondta,hogy van neki- a honlapját,ha a nevét is ,címét is tudom ?

Figyelt kérdés
A facebook oldalát találom,írtam is neki,elküldött egy linket,de azon is csak a facebook oldala jön elő.Az nem honlap.
2020. dec. 26. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Ebből a két adatból még nem következik egy honlap címe vagy tartalma. Akár az is lehet, hogy az ő értelmezésében a weben lévő profil = honlap.

Hacsak nem szolgáltató és webáruháza van, ahol kötelező adat az impresszumban a székhely/lakcím, akkor nem fogod megtalálni. Gondolom Google-ben rákerestél és nincs találat, ennyi lehetőséged van.

2020. dec. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szirty ***** válasza:
34%
Nem tudom hol találod meg.
2020. dec. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a kérdésedre válaszul elküldte a FB oldalát, akkor miből gondolod, hogy azon kívül van honlapja? De akár vissza is kérdezhetsz nála, hogy biztosan a FB oldalát akarta-e linkelni honlapként.
2020. dec. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok lehet : valószínűleg az ő elképzelésében a facebook fiók az honlap ,azért küldte el azt a linket a kérdésemre.Persze,mindenhol kerestem,de mást nem találtam ,csak ezt. Azért köszönöm a válaszokat !
2020. dec. 27. 07:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!