Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit lehet csinálni ha véletlen...

Mit lehet csinálni ha véletlenül kitöröltem a torrent kliensből az ncore torrentet? több lenn

Figyelt kérdés

Tehát azt hittem, hogy már visszaseedelte kb 3 nap után, de nem, még 30 perc lett volna hátra ma vettem észre az oldalon az aktivitás menüben.

Ilyenkor mit lehet tenni? Mert már letöröltem gépről a filmet amit letöltöttem. Azt tudom hogyha megvan még a letöltött adat, de a kliensből kitörölted a torrentet, akkor csak egyszerűen letöltöd ismét a torrentet, aztán megkeresed a helyét, és visszaáll seedelni. Na de mi van akkor ha már kitörölted? Ha letöltöd ismét a torrentet, akkor ismét le fogja húzni gondolom, és nem seedeli azt a 30 percet még? Vagy netán igen?



2020. dec. 27. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

" Azt tudom hogyha megvan még a letöltött adat, de a kliensből kitörölted a torrentet, akkor csak egyszerűen letöltöd ismét a torrentet, aztán megkeresed a helyét, és visszaáll seedelni "


Sztem elég az, amit írtál, asszem, nem kezdi újra a 48 órát számlálni, hanem folytatja a hiányzó percekkel. Nálam legalábbis már megesett, mikor véletlenül töröltem olyasmit, amit még nem szabadott volna. Nekem a hiányzó órákat pótolta csak, nem vert rám újabb 2 napot.

2020. dec. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha újra letöltöd, a maradék 30 perctől fogja folytatni a visszaszámlálást, mivel a letöltés kezdetének ideje számít a 48 óra. Kétszer pedig nem kerül be a listába ugyanaz a torrent. A letöltött adatmennyiség oszlopban duplán lesz elszámolva, esetleg a többletmennyiség fog időben hozzáadódni.

Szabály: "A minimum seedidő 48 óra, amihez még hozzáadódik a letöltött adatmennyiség GB-ban számolt méretének 0.4-szerese órában"


Vagy pedig hagyod a fenébe, ha a havi H'n'R limiten belül vagy.

2020. dec. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Seedeléshez nem kell az egészet leszedni. Bőven elég a pár kilobájtos nfo fájlt letölteni es azt seedelni, ugyanúgy számolja.
2020. dec. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A legkezdőbb felhasználó is havi 5 hit'n'run-t követhet el. Tehát semmi teendőd nincs.
2020. dec. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3-as: ez nem működik, mármint letöltöttem csak az nfo-t, és fél óra múlva is stopped-en volt a torrent, időt se számolta
2020. dec. 27. 15:35
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Kell egy kis idő, amíg frissít az oldal és a kliens, a változást nem mutatja azonnal.
2020. dec. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6-os: tényleg működik! már csak 2 perc van hátra és leech-en van! kösz! :)
2020. dec. 27. 16:00
 8/10 A kérdező kommentje:
még annyi, hogyha kevés helyem lenne, és mondjuk a film megnézése után kitörölném magát a filmet, de az nfo fájlt (vagy bármi kevés helyet foglaló) benne hagynám, akkor is seedeli tovább? ha igen ugy sok helyet takaritanák meg
2020. dec. 27. 16:02
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a mostani módszerrel működik, az is ugyanazt csinálná. Csak a kliensben előbb ki kell venni a pipát a fájlok elől, amit törölsz. Különben hibával megáll, mert be van jelölve a fájl, de nem találja. Vagy indításkor ellenőrzi és megint letölti ami be van pipálva, de hiányos.
2020. dec. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
utorrentben ez a fájlok-jobb klikk-kihagyás lenne? az a pipa
2020. dec. 27. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!