Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tegyek hogy többen nézzék...

Mit tegyek hogy többen nézzék a YT videójaim ?

Figyelt kérdés

Most csak kb 100-150 megtekintését vannak rajtuk szerintetek mit tegyek hogy többen nézzenek .

Igényesen megvárom a videójaimat , mindig tartalmas és felkapott dolgokról készülnek és mégse nézik olyan sokan .

Mit tegyek hogy egy kicsit többen nézzenek .



2020. dec. 27. 20:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Mivel írni sem tudsz, inkább hagyd abba.
2020. dec. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyik napról a másikra történik, hogy nő a nézettség. Jó esetben majd szépen hétről hétre vagy hónapokon keresztül növekszik, ha tartod a minőséget és sikerül kialakítani egy stabil közönséget. Sokaknál csak akkor indul ez be, ha van egy "robbanás" valamilyen jól sikerült videóval, felkapja az algoritmus és elkezdi másoknak is ajánlani. Ugyanúgy benne van, hogy ha nem tudsz fejlődni akkor akár évekig tart amíg befutsz, vagy pedig a nézők megunják és megbukik az egész.
2020. dec. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
91%

kuldj egy videot

Reklamnak szamit? Milyen reklamnak?

linkelni lehet youtube videot senki se tudja hogy a tied

valaki mase janie a hegyrol

2020. dec. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd a csatornát, kíváncsivá tettél!
2020. dec. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%
videójaimat
2020. dec. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%
videóim
2020. dec. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Bele néznék én is, ha linkelnél egy videot.
2020. dec. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a csatornám , főként tech videókat csinálok illetve olyanokat amiket esetleg fel kaphat az algoritmus

( amúgy ha esetleg láttátok már a csatornámat itt a gyakorin az azért lehet mert egyik haverom kirakta ide “ mivel a negatív reklám is reklám “ )

2020. dec. 27. 21:32
 9/24 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#8 hat biztos lattal tech videokat itt arra gondolsz amikor bemutatnak egs eszkozt nem? Mindent szakmaisagot mellozve is lehet jokat

de videooidban rajtad van a hangsuly...


es hat igy nem kell meglepodnod ha celtablakent futsz be leginkabb, az is lehet egy cel, tabalank lenni

de azert szerintem ha bemutatott dolgokra jobban lehetne oszpontositani akkor szelesebb lenne a kozonseged, mint pusztan a gunyolodok, elvezkedok...


talan, nem tudom

2020. dec. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nos, nem tudom hány éves vagy, de én 30 évesen nem akarok egy 13-14 évest nézi, akinek apuci, anyuci veszi a félmillkás apple termékeket, és arról próbál tech videókat csinálni. Ahhoz, hogy kisgyerekeket nézegessek Youtube-on, nagyon-nagyon jó tartalmat kell gyártania. Ne akarj azonnal nézőszámot. Csináld tovább, a saját célközönségedet találd meg. Az ilyen termékekkel nem fogod megtalálni a célközönséged, mert a 13 évesen nem fognak Apple termék után rohangálni, csak ha apuci||anyuci jól keres. A saját korosztályod trendjét találd meg, akkor talán előrébb fog az algoritmus sorolni.
2020. dec. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!