Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kellet volna kapnom PAYEER...

Kellet volna kapnom PAYEER számlámra BTC-t tegnap.Megadtan a küldönek PAYEER BTC számom és állitolag 24 órája elküldték,nem nagy összeg $3.63 értékbe.Elküldték a tranzakcio ID számát is.Ugy gondolom én nem állitottam be jól valamit.Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

2020. dec. 28. 10:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem a Payeer rendszerét. Viszont, ilyen esetekben fogod az adott nyilvános kulcsot, amire elvben küldtek és bemásolod egy blockchain explorerbe. Ilyenkor ha a másik fél elküldte az összeget, akkor az adott tárcacímen látszik, olyan tranzakcióként amelyen nulla konfirmáció van. Még akkor is ha nincs validálva látod, hogy a küldés megtörtént. Amikor a pénzed egy harmadik félhez érkezik, váltóhoz, tőzsdéhez, stb. Akkor benne van a pakliban, hogy a fogadó fél feldolgozza a tranzakciót és az egy darabig még nem jelenik meg a számládon.


Azonban a küldött összeg nagyon kicsi, a tranzakciós díjak nagyobbak szerintem jelenleg. Illetve a ennél a cégnél is lehet valami minimum.

Azt viszont láthatod, hogy az összeg el lett küldve vagy sem és egyébként azt is, hogy mennyi a fee, sikeres volt-e a tranzakció, stb.

2021. jan. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!