Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mik ezek a Facebook-problémák,...

Mik ezek a Facebook-problémák, hogy oldottátok meg őket?

Figyelt kérdés

Asztali üzemmódban mindig villog a tálcán meg fenn, az ablaksoron, hogy XY üzenetet írt, pedig nem is.

Az adásvételi csoportok gyakran dobnak fel ilyeneket, hogy 20+ termék van fenn mióta fenn voltál, pedig nem is töltöttek fel annyit.

Végiglapozom a csoportokat, majd utána jön valamikor egy értesítés, hogy 5 órával ezelőtt XY új bejegyzést tett közzé. Ezt ugye már olvastam, de akkor miért dobja fel?

Végül pedig a reklámok. Ha fenn van, hogy egyetemen tanulok, akkor a Facebook miért küldözget olyan reklámokat hogy jelentkezzek erre meg arra az egyetemre. Valamint ha beállítom hogy kapcsolatban vagyok, akkor miért küldözget "találkozz érett anyukákkal" társkeresőt?

Ezek a bugok, hibák mind azóta vannak jelen, hogy a Facebook az EU internetes törvényéhez vagy mihez akar alkalmazkodni és bosszantóbbak, mint a gyakori lefagyások. Nálatok lett valamilyen megoldás ezekre a hibákra?



2021. jan. 4. 22:10
 1/1 A kérdező kommentje:
Újabb probléma: az értesítések között megjelennek olyan bejegyzések amik vagy nem léteznek, vagy már elolvastam őket, de olvasatlanként vannak megjelölve. Megjelölöm olvasottnak, majd újfent olvasatlanná vált. Ha olvasatlannak hagyom, folyton felugrik hogy olvasatlan. A Facebook ügyfélszolgálata persze mélyen hallgat...
2021. jan. 28. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!