Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az Instagrammon, és a twittere...

Az Instagrammon, és a twitteren van láthatósági opció, ha valaki belép a profiljába?

Figyelt kérdés
Szóval látható vagyok a követőim, ismerőseim számára, ha belépve vagyok a fiókomban? Vagy számomra látható valaki ismerőseim, követőim közül, ha belépett? Mint pl. a facebooknál a zöld pont!

2021. jan. 6. 22:30
 1/1 anonim válasza:

Instagrammon csak azokat látod, akikkel volt valaha beszélgetésed. Szóval rámész arra, hogy üzenetek (jobb felső sarok) és az üzenetek mellett írja, mikor volt utoljára aktív, stb.Ez akkor is megjelenik, ha megnyitod a beszélgetést. Ekkor a neve alatt lesz az információ.


Twitteren nem tudom, eddig nem láttam ilyent, mondjuk csak bár bandát követek ott.

2021. jan. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!