Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore-on beleszámít egy...

NCore-on beleszámít egy eszköz a max 10-be, ha csak belépek rajta, de nem töltök rá torrenteket?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert meghívóra gyűjtök, és a napi belépésekért jár 1 pont, de hétköznap csak a telefonomat tudom használni.
2021. jan. 8. 02:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem bele, de ha azért lépkednél be, mert 1 pont jár érte, akkor sajna el kell keserítselek, mert egy nap csak 1 pontot fogsz kapni, akárhány eszközről is lépsz be, mert ott nem az számít, hogy mennyi eszközről lépsz be, hanem az adott fiók.

:)

2021. jan. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

* de ha az a kérdés, hogy akkor is kapsz-e pontot, ha laptop helyett telóról lépsz-e be, akkor igen, a telefon is számít.

(És igen, akkor is kapsz pontot, ha csak belépsz, de nem töltesz le semmit)

:)

2021. jan. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 Tudom, az a célom, hogy kapjak napi egy pontot.


#2 Nem az a kérdés. Egy nCore fiókot max 10 eszközről lehet használni (ha az addigi életedben már 10 künönböző eszközön bejelentkeztél/letöltöttél, akkor fizetni kell, hogy használhasd a 11. eszközön is). Az a kérdés, hogy csak akkor számít-e bele egy eszköz abba a 10-be, ha letöltessz valamit, vagy akkor is, ha csak bejelentkezel rajta.

2021. jan. 8. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!