Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube bevétel kifizetés...

Youtube bevétel kifizetés hogy történik?

Figyelt kérdés
Van egy youtube csatornám, aminél beállítottam, hogy a videók elején menjenek reklámok. Október vége óta megy, és most gyűlt össze a kifizetéshez szükséges 20 000 huf. A csatornámon gyönyörűen kimutatható, hogy jelenleg 79 usd gyűlt össze (kb 22 ezer huf), ez azonban az adsense oldalon nem látszik. Az egész decemberi bevételem nem látszik még. Mikor fog megjelenni? A súgó szerint hónap elején. Az adsense jelenleg 15 ezer huf-nyi pénzt mutat. Kicsit elvesztem. A youtubenak nem találtam elérhetőségét. Valaki segítene? :)

2021. jan. 8. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megnézhetnénk a YouTube csatornádat?
2021. jan. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Lehet von le belőle a yt
2021. jan. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az Adsense a decemberi bevételt január 21-én fizeti ki, lehet hogy a YouTube-os bevételekkel is így megy.
2021. jan. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Valaki tudna segíteni az Ads törlésében?

Régebben már regisztráltam és most csináltam egy újat. Viszont kettőt nem enged használni és ezért megszeretném szüntetni a régit, viszont nem tudom hogy kell.


Próbáltam a súgónál de nem sokra jutottam vele.


Ahol azt írta hogy meg kell szüntetni nem volt ott az az opció, annyit írt hogy elöbb le kell állítani a kampányt viszont nincs aktív kampányom sőt semmilyen mivel már nem használtam egy ideje.


A segítséget előre is köszönöm.

2021. márc. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!