Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tableten filmlejátszás akadozi...

Tableten filmlejátszás akadozik, illetve egy idő után meg azt irja ki, hogy túlléptem az engedèlyezett lejátszási korlátot. Mi miatt van ez?

Figyelt kérdés
Vettem egy tabletet (3G, Quad-Core 1.3GHz processzor, 9.6" HD IPS, 2GB RAM, 16GB memória, Wi-Fi + 3G, Bluetooth, Android). Google Chrome-on megnyitottam egy filmes oldalt (amit eddig is használtam laptopon és telefonon, hibátlanul működött), és végignéztem egy filmet (kb. 30 percen át). Majd a következő filmnél egyszercsak elkezdett akadozni, a hang nagyon mély lett, majd csúszott. Újraindítás után már be se töltött. Ma újra próbálkoztam, ugyanez. Aztán meg azt írta ki, hogy túlléptem a letöltési korlátot. Mi ez? Telefonon sosem volt ilyen gondom, pedig elég egyszerű és nem valami új telefonom van...

2021. jan. 9. 08:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy elfogyott a neted?
2021. jan. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, de köszi a választ. Azóta megfejtettem: chrome frissítés kellett ;-) Működik szépen!
2021. ápr. 24. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!