Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Messengeren írok valakinek...

Messengeren írok valakinek aki nem elérhető, de ahogy elküldök valamit rögtön eléhetővé válik?!

Figyelt kérdés
Tapasztalt hasonlót valaki? A probléma a következő: a fb telefonos messenger nem mutatja eléthetőnek az illetőt, de hogyha küldök neki valamit, abban a pillanatban elérhetővé válik viszont nem nézi meg amit írok. Saját bevallása szerint tényleg nincs fenn, és tényleg furcsa hogy a konkretan abban a pillanatban vált zöld pöttyre ahogy küldök valamit...

2021. jan. 10. 10:03
 1/6 anonim válasza:
Nálam is ugyan ez van néha. Megoldást még nem sikerült találnom.
2021. jan. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem be van neki kapcsolva, és akkor vált zöldre amikor kézbesítodik neki. Ami nem egyenlő azzal, hogy meg is nézi abban a pillanatban.
2021. jan. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És arra mi lehet a magyarázat, hogy csak egy embernél vettem ezt észre?
2021. jan. 10. 10:17
 4/6 anonim ***** válasza:
A többi sztem letiltotta azt, hogy lásd az elérhető állapotát. Nekem 200 emberből 2 nem tiltotta le csak.
2021. jan. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, előfordul ez pár embernél. Próbálj meg ráírni mondjuk olyankor, amikor fixen alszik: pl. hajnali 4-kor. Ha ekkor is egyből elérhető, akkor igen, ez a helyzet. Nem mindenkinél van így, de nálam is előfordul pár embernél. Olyanoknál, akik tuti nem tiltottak le meg semmi ilyesmi, csak egyszerűen így működik a messengerük, telefonjuk, wifijük stb.
2021. jan. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Bekapcsolt mobilnettel egyből felébreszti a telefonomat kb, kiírja képernyőre és utána vissza alszik, szóval olyankor én is elérhető vagyok, közben meg levan némítva és az asztalomnál dolgozok.
2021. jan. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!