Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Üdvözletem. Facebookkal fiók...

Üdvözletem. Facebookkal fiók törlésével, reaktiválásával kapcsolatos a kérdésem. Akét megoldás közül melyik a kivitelezhetbb?

Figyelt kérdés

Azt már tudom, ha törlöm a fiókomat a messengerem is törlödik.

Melyik a jobb megoldás: Ha megmarad a fiókom, de törlök minden adatot, pofilképet, szóval mindent, amiröl azonositható vagyok, és csak azt az 1-2

kedvenc oldalt hagyom meg, amit máshol nem lehet elérni?

Vagy készitek egy uj fiókot, akkor a régi messengerem minden adattal, képpel együtt elvész?

Nem tudom, jól látom a helyzetet?

Egyáltalán maradhat-e a mostani fiókom, név, és kép nélkül?

Köszönöm, ha válaszol, aki tudja, hogy jól értem-e?



#Facebook fiók törlése, reaktiválása
2021. jan. 12. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Töröld a fenébe az egészet. Évekkel ezelőtt én is ezt tettem. Egy pillanat sem volt, amikor bántam volna vagy hiányzott volna.
2021. jan. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod. El fogok gondolkodni. Minden jót kivánok.
2021. jan. 21. 22:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne gondolkodj el rajta. Most töröld le. 30 napig vissza lehet állítani a profilt. Töröld le, és ha egy hét múlva még hiányzik, akkor visszaállítod. De úgyse akarod majd.
2021. jan. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Most függesztettem fel a(z egyik) fb fiókom.

Ahogy sorban halad az ember, ezeket lehet olvasni:


A Facebook-fiókod felfüggesztése vagy törlése

Ha szünetet szeretnél tartani a Facebook használatában, lehetőséged van a fiókod inaktiválására. Ha pedig véglegesen törölni szeretnéd a Facebook-fiókodat, kérjük, jelezd nekünk.


Fiók inaktiválása

Ez történhet ideiglenesen.

Az inaktiválás kikapcsolja a fiókodat, valamint eltávolítja a nevedet és a fényképeidet az általad megosztott tartalmak többségéből. A Messengert továbbra is fogod tudni használni.


Fiók törlése

Ez végleges.

Ha törlöd a Facebook-fiókodat, nem fogsz tudni hozzáférni a tartalmakhoz vagy információkhoz, amelyeket megosztottál a Facebookon. A Messenger-fiókod és az összes üzeneted is törlődni fog.


***


A Messenger-fiókod továbbra is aktív marad, hacsak nem függeszted fel a Messenger alkalmazásban. A Messenger használata nem aktiválja újra a Facebook-fiókodat. A profilképed továbbra is látható lesz a beszélgetésekben, és az emberek meg tudnak keresni név szerint, hogy üzenetet küldjenek neked. Az ismerőseid számára továbbra is megjelensz a Facebooknak azon a területein, ahonnan üzenetet tudnak küldeni neked.


***


A fiókod felfüggesztése letiltja a profilodat, valamint eltávolítja a nevedet és a fényképedet a Facebookon általad megosztott tartalmak többségéből. Egyes információk továbbra is láthatóak lehetnek mások számára, például a neved szerepelhet az ismerőslistákban és az általad küldött üzenetekben.

2021. ápr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!