Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az Adobe Flash Player blokkolá...

Az Adobe Flash Player blokkolás feloldható valahogy?

Figyelt kérdés

Egy programomat használok már jó ideje, melynek a megjelenítését az Adobe Flash Player végezte. Ez tegnap óta nem működik, erre keresek most működő megoldást.

A régebbiekben még nincs benne a blokkolás, de olyanokat meg nem találok. Pl.: a 32.0.0.363 már menne, ha minden igaz.

A játékokra kitalált megoldásokat próbáltam, de azok ennek a proginak nem feleltek meg.

Flash kellene! :)



2021. jan. 13. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Szedj le egy régebbi Chrome verziót és tiltsd le az auto updatet.
2021. jan. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
2021. jan. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Régi böngészőt kell használnod hozzá.
2021. jan. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az előző linkhez: feltöltöttem neked a MEGA tárhelyemre 2018-as kiadású Flash Player telepítőket Internet Explorerhez, Mozilla Firefoxhoz és Chrome-hoz. A linkre kattintva letöltheted.
2021. jan. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves Bala'zs. Ez egy különálló program, - nem használ böngészőt, csak az Adobe Flash Player-t.


@4-es (és a @2-es). Nagyon szépen köszönöm! Remélhetőleg ebbe még nem építették be a blokkolást. Hamarosan tesztelem, - ideírom majd, hogy ezzel sikerült-e.

2021. jan. 13. 14:05
 6/8 A kérdező kommentje:
Mégegyszer köszönöm a telepítőket! Nem volt egyszerű, de végül ezekkel meg sikerült oldanom, - működik a programom!
2021. jan. 14. 04:50
 7/8 anonim válasza:

Üdv! Hasonló cipőben járok én is. A háttérben probáltam megoldani,de amit letöltöttem a @2 linkről,azt írja vagy sérült,vagy ismeretlen.

Hogyan tovább? Segítsetek hozzáértők!

2021. jan. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia! Friss WinRAR programmal problémamentesen bontható ki a csomag.

A mappákban levő telepítők a használhatók, - a 20 mb közeliek.

Telepítés előtt a rendszeren levőt (ami blokkolódott), uninsatallálni kell, és alapos rendszertisztítás sem fog utána ártani. Win10-re nekem nem sikerült feltennem a régebbiekből az Internet Explorerhez való "install_flash_player_ax.exe"-t, de Win7-re viszont igen.

Sok szerencsét! :)

2021. jan. 18. 05:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!