Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook fiók törlése esetén...

Facebook fiók törlése esetén az abból a fiókból létrehozott oldalak is törlődnek? Mi történik akkor, ha van rajtam kívül az oldalnak másik adminja is?

Figyelt kérdés

2021. jan. 14. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem törlődnek, viszont ha volt másik adminja, azok adminok maradnak továbbra is. Ezért nem tanácsos csak 1 fiókkal admin lenni egy (számodra igen fontos) oldalnál.
2021. jan. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem. Hát sajnos van oldal, amit bebuktam, de olyan is, ahol van másik admin, csak azt nem tudtuk, hogy hosszú távon így bízhatunk-e benne, hogy az oldal is megmarad. Ezek szerint akkor léteznek admin nélküli "maradvány" oldalak fenn, amiknek az egyszem adminja törölve lett?
2021. jan. 16. 13:29
 3/6 A kérdező kommentje:
Van módja töröltetni az olyan oldalakat, amikhez nincs már hozzáférésünk?
2021. jan. 16. 13:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezekre a kérdésekre sajnos nem tudom a választ. Még nem jártam így sosem. Elvileg van olyan, hogy egy oldalnak nincs adminja, de hogy azzal mit lehet kezdeni, ötletem sincs.
2021. jan. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha az oldalnak csak egy adminja volt, es az a fiok volt ez az admin, amit toroltel, akkor torlodik az oldal is. De emlekeim szerint ezt fel is tuntetni a face a torlesi folyamatnal. Ugyan ez igaz a csoportokra is.
2021. jan. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5# Nem én töröltem a fiókot, illetve jelenleg azt sem tudom, törölték vagy csak felfüggesztették. Még november elején feltörték, és azóta sem tudtam visszaszerezni, mert semmilyen kódot nem kapok meg. Nem egyedi a problémám, mások is jártak így. Pár hete viszont teljesen el is tűnt a fiók, a 8 év alatti összes hozzászólásom a csoportokban (ezt családtag fiókjából láttam), viszont az oldalak még megvannak. Van köztük olyan, amin csak én voltam admin, van olyan, amin más is, és van köztük üzleti fiók. Hát ezért lenne fontos tudnom, hogy amennyiben a fiókot törölték vagy törölni fogják, akkor mi fog ezekből szintén törlődni.

Más forrásból azt hallottam, hogy admin nélküli oldalként megmaradnak a más adminnal nem rendelkezett oldalak is. Ezt olyasvalaki írta, aki elvileg ilyen esetekkel foglalkozik, persze jó pénzért, de nekem nincs arra sajnos anyagi keretem, hogy valakit megbízzak ilyesmivel.

2021. jan. 17. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!