Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha letiltok valakit Facebook-o...

Ha letiltok valakit Facebook-on, mit fog látni?

Figyelt kérdés

Soha életemben nem tiltottam senkit, mert korábban nem volt indokolt, viszont nem rég muszáj volt, mert az ember szószerint megfigyelt minden oldalon (annak ellenére hogy egyébként nem rakok ki semmit), de az beteg módon "követett" és az ismerőseim által akart több infohoz jutni rólam.

(Azóta a tiltáson kivül minden egyéb dolog láthatatlan azok számára akik nem ismerőseim.)


Na de a lényeg; van egy csoport ahol ő is bent van tudtommal, korábban ott elég aktív voltam (sőt, az összes facebook aktívitásom max abban teljesedett ki)és most már kissé hiányzik, mert a közösséget szerettem.


Ha én oda kirakok egy posztot/kommentelek valamit, akkor azt az adott személy látja?


Köszi a válaszokat előre is.



2021. jan. 15. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem lát abból amit csinálsz.
2021. jan. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
..és te sem őt természetesen.
2021. jan. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
16%
Remélem megérem azt, amikor magát a Facebook-ot fogják letiltani és nem látjuk többet... :-)
2021. jan. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Igaz Mondó Reloaded:

Mondasz vele valamit, de van azért neki pozitív része is!:)

2021. jan. 15. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!