Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történik a Facebook Messeng...

Mi történik a Facebook Messengerrel?

Figyelt kérdés
Tegnap este még úgy működött ahogy szokott, ma viszont ha rákattintok számítógépről, akkor egy új fülön nyílik meg. Van egy olyan opció, hogy 'new messenger for windows', de ott meg németül hozza ki a dolgokat. A neten próbáltam rákeresni angolul, de semmi konkrétat nem találok. Tudom, hogy most változások voltak az adatkezeléssel, más funkciók is eltűntek. Arról viszont nem volt szó, hogy nem lehet a Facebookról, kisablakban üzenetet küldeni. Vagy csak én maradtam le róla?

2021. jan. 16. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem mukodik, de ez az uzenet a messengert akarja radsozni, hogy telepitsd le. Elvileg lehet uzenni kis ablakban, kiveve ha telefonod van, mert ott mar nem engedi, max ugy, hogyha beallitod az asztali nezetet.
2021. jan. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De én nem tudok üzenni kisablakban a gépen, ahányszor rákattintok az ikonra, egy másik ablakot nyit meg.
2021. jan. 17. 12:52
 3/3 A kérdező kommentje:
Nos úgy látom elért a probléma másokhoz is, mostmár tele van a net a hozzám hasonló kérdésekkel. ::D
2021. jan. 18. 02:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!