Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet abból bajom, ha utánna...

Lehet abból bajom, ha utánna keresek egy gyilkosos videónak?

Figyelt kérdés

Megnéztem netflixen a Dont fuck with cats dokusorozatot, amiben Luca Magnotta gyilkosságairól van szó, és nem mondanám, hogy érdekel a teljes videó, de valamiért nem bírok a kíváncsiságommal, hogy vajon tényleg olyan durva e. Lehet ebből bármiféle bajom, ha kiszúrják, hogy én ezt nézem?

Természetesen semmiféle ilyet nem tervezek, sőt taszít még a gondolata is, hogy ártok egy másik intelligens élőlénynek



2021. jan. 19. 20:37
 1/5 A kérdező kommentje:
ha rossz helyen van szóljatok.
2021. jan. 19. 20:38
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem lesz. Vannak olyan publikus, regisztráció nélküli gyűjtőoldalak, ahol durva tartalmak vannak fent, és bárki megnyithatja őket - hacsak az országában nem tiltják egyes szolgáltatók.

Viszont akkor hozzád nem ért el a műsor tanulsága, hogy a gyilkos nevét és hírét tovább éltetjük azzal, ha kreditet adunk neki. Minden újabb megtekintés az ő hírnevét növeli, és neki végig ez volt a célja.

2021. jan. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mentségemre szólván még nem értem el a harmadik részig, gondolom ez ott lesz.
2021. jan. 19. 20:42
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
Mindenképp használj VPN szolgáltatót!!
2021. jan. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy egyszerű add-on elég?
2021. jan. 19. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!