Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az Instagram-on ha "követek"...

Az Instagram-on ha "követek" valakit, rákkantintok a követésre, akkor automatikusan látja ő a posztjaimat és én is az övét,vagy vissza kell jelölnie a másik félnek, mint a facebook-on? Nem használtam még, új vagyok benne, szeretnék regisztrálni! :)

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat :)

2021. jan. 24. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Jóvá kell hagynia.


"Alapértelmezés szerint a profilodat és a bejegyzéseidet bárki láthatja az Instagramon. A fiókodat priváttá teheted, így csak az általad jóváhagyott követők láthatják azt, amit megosztasz. Ha a fiókod privátra van állítva, csak a jóváhagyott követőid látják a fényképeidet vagy videóidat a keresőcímke- és a helyoldalakon."

[link]

2021. jan. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :) Láttam olyan insta felhasználót, akinél privátra van állítva, olyat is akinél nincs. :)

Jól értelmezem, hogyha privátra van állítva akkor (értelemszerűen) jóvá kell hagynia, ha nincs privátra állítva akkor nem kell, hanem automatikusan látjuk egymás dolgait.

Jól értelmezem? :)

Erre volnék még kíváncsi :) Köszi a választ

2021. jan. 24. 13:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van, mindig az adott fiók beállítása szerint látják a többiek a tartalmat. Ha X privát és te publikus vagy, akkor a te tartalmad látható, az ő tartalmaihoz viszont követni kell a fiókot, amit a tulajának jóvá kell hagynia. És fordítva ugyanez. Ha X publikus és te is publikus vagy, mindenki lát mindent, és fordítva: ha mindenki privát, akkor oda-vissza követést kell indítani és azt jóváhagynia mindkét félnek.
2021. jan. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!