Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért fehér képernyőt ad be...

Miért fehér képernyőt ad be ha kiakarom nagyítani teljes képernyőre a videókat az interneten?

Figyelt kérdés
Amióta újratelepítettem a gépet azóta nem lehet, se a youtube-on, se a többi olyan oldalon ahol videók vannak. Mindenhol csak fehér lesz az egész képernyő, de a hang megy tovább. Mindegyik böngészőn ezt csinálja... Mit csináljak, hogy végre megint teljes képernyőn tudjam nézni a videókat? Köszi előre is!
2010. aug. 15. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg egy másik videókártya drivert.
2010. aug. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Adobe Flash Playert telepítetted? Javát is?
2010. aug. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy régi a Java a gépeden, le kell tölteni a legújabbat. [link]
2010. aug. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Másik videokártya drivert nem tudok telepíteni mert folyton hibát ír ki. Flash, és Java van rajta, de még mindig nem jó. Más ötlet?
2010. aug. 26. 18:23
 5/6 anonim válasza:
Hello! Én nekem is ez volt gondom, és csak annyit csináltam, hogy a kis méretű videóba nyomtam egy jobb egérgombot, feljött egy menü, ott rámentem h "Settings" azon belül kiszedtem a pipát a "Enable hardware acceleration"-ból, majd "close" gomb. Utánna egyből lehetett teljes képernyőt néznem, Nos az érdekesség az, hogy utánna kipróbáltam h visszatettem a pipát kiváncsiságból és továbbra is lehetett teljes képernyő. Nos nálam így volt, utánna nyomogtam még ott össze vissza mondom el nem cseszhetem:D de teljesképernyő azóta is van. Na hát ennyi. Hali
2010. szept. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, így már nekem is működik!!!:):)
2010. szept. 3. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!