Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Specifikusan egy bizonyos...

Specifikusan egy bizonyos reklámot/reklámtípust le lehet tiltani?

Figyelt kérdés
Youtube-ról lenne szó, alapvetően nem lenne bajom a videó előtti reklámokkal, én magam is keresek belőle némi aprót (tényleg aprót, havi pár ezret), de az etoro reklámjait olyan szinten gyűlölöm, annyira idegesítenek, hogy arra szavak nincsenek. Van olyan lehetőség hogy specifikusan az reklámjaikat letiltsam? Elegem van már Steve and Dave-ből, Simon and Joe-ból, meg a hülye csókából hogy "Sure, skip this ad".

2021. jan. 28. 23:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy rémlik, a hirdetéseknél szokott lenni egy opció, hogy "ez engem nem érdekel", és akkor többet nem adja be ugyanazt.

De egyáltalán nem biztos, hogy van ilyen, mert én szökőévente egyszer látok tecső reklámot.

2021. jan. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!