Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore mikor válaszol?

Ncore mikor válaszol?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Másfél hónapja küldtem e-mailt az Ncore-nak, azóta nem válaszolnak. Mikor szoktak válaszolni? AZt írják a honlapon, hogy 1 hónap is lehet a válaszidő.

Köszi .:)



2021. febr. 4. 14:32
1 2
 1/11 meszike91 ***** válasza:
100%
Próbálkozz fészbukon!
2021. febr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hol írtál nekik és mivel kapcsolatban?

Ha az oldalon az üzenetek segítségével arra szoktak elég hamar reagálni, nekem még sosem volt 1 hétnél hosszabb idő.

2021. febr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy e-mailt írtam nekik. A fiókomat felfüggesztették, mert 8 hétig nem léptem be. Ezzel kapcsolatban írtam nekik, de semmi reagálás nem történt.
2021. febr. 4. 18:08
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt robot végzi. 8 hét után törölnek.
2021. febr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem, hogy csak prémium vásárlás esetén állítják vissza a fiókom? Nincs más lehetőség rá?
2021. febr. 4. 19:55
 6/11 anonim ***** válasza:

a .cc változott .pro-ra

változott a mail cím is!

2021. febr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6-os válaszoló: ettől függetlenül több mint 1 hónapja nem jó nekem az ncore.
2021. febr. 4. 21:35
 8/11 anonim ***** válasza:
baxnak válaszolni, ha tudsz akk fizess elő csak így engednek vissza
2021. febr. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nagyszerű. Hát fizetni nem fogok nekik, ezek után pláne nem. :D

Köszi!

2021. febr. 6. 12:27
 10/11 fukapapa27 ***** válasza:
Nem kell izgulnod én két után mikor a börtönből haza jöttem és be akartam jelentkezni azt az üzenetet kaptam, hogy "mivel, hogy xy ideig nem léptem be ezért zárolták a fiókomat" én erre megírtam nekik, hogy mi okból nem tudtam belépni és kedvesen intelligensen megkértem őket, hogy szeretném ha megint tudnám használni az nCoret mivel mindig rendesen vissza töltöttem mindent és láss csodát kb. 1 max 1,5 hónap múlva kaptam egy új belépőkódot! :)
2021. febr. 7. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!