Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Be lehet valahogy jelentkezni...

Be lehet valahogy jelentkezni egyszerre két helyről a Neptunba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tárgyfelvételnél a Neptun kidob, ha két helyről próbálok egyszerre bejelentkezni. Azt írja, hogy a párhuzamos belépések korlátozása miatt kijelentkeztetnek az előző munkamenetből. Ezt ki lehet valahogy játszani? Hogy egyszerre két helyről lehessek bejelentkezve?

2021. febr. 6. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem.
2021. febr. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
39%

ELVILEG nem, de nekem már számtalanszor sikerült:D


Volt hogy gépről és telefonról is bennvoltam vagy az egyik barátnőm volt bent a neptunomban mert en nem voltam gépközelben de közben telefonról meg be tudtam lépni és egyikünket se dobta ki.


Tehá elvileg nem lehet, de már többször is sikerült:D a neptun nem túl megbízható

2021. febr. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Próbáld úgy a "két helyről" való bejelentkezést egy gépről, hogy az egyiket rendesen nyitod meg, ahogy szoktad, a másikat pedig inkognító (vagy privát) módban.

Inkognító mód Google Chrome-ban: Ctrl+Shift+N

Firefoxban: Ctrl+Shift+P

Külön-külön eszközökön is működik pl. telefonról, PC-ről, laptopról, így már három "helyről" vagy egyszerre bejelentkezve.

2021. febr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
Xd
2021. febr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem véletlenül szokott sikerülni, mikor gépről belépek, de telómon is bent hagytam.


Több gépről még nem próbáltam.

2021. febr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!