Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valaki törli a facebook...

Ha valaki törli a facebook profilját, van rá 30 napja, hogy visszavonja a törlést. Mennyiszer lehet visszavonni a profil törlést? Ha valaki többször is visszavonja, az nem lesz gyanús a facebooknak?

Figyelt kérdés

2021. febr. 9. 11:58
 1/2 savanyújóska ***** válasza:
Szerintem pont nem érdekli őket, személy szerint nem tudom elképzelni, hogy ebből milyen haszna származna bárkinek, pedig webes szolgáltatásokkal foglalkozom. Szíved joga annyiszor törölni és visszavonni, ahányszor csak akarod, valószínűleg csak egy kapcsolót billegtetsz, hogy látsszon-e a profilod, vagy sem.
2021. febr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm válaszodat! Sokmindent hall az ember és már kicsit paranoiás vagyok. :) Szerintem fel is törték a fiókomat nem is egyszer, ezért úgy döntöttem, hogy törlöm a profilom. Viszont már többször is visszavontam a törlést, azért, hogy belenézzek, mikor honnan jelentkeztek be, illetve, hogy mit tudok én törölni. A személyes adataimat már töröltem, de a kommentjeimet is szeretném, mert úgy hallottam, hogy azokat a facebook csak részben törli.
2021. febr. 10. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!