Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy láthatja egy harmadik...

Hogy láthatja egy harmadik személy, ha én pont írok valakinek messengeren?

Figyelt kérdés
A pátom betegesen féltékeny és mindig szóvá teszi ha egy ismerősömmel chatelek. Nem a tartalmat látja, hanem azt a hullámzó 3 pöttyöt, mintha neki írnék.
2021. febr. 10. 07:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ÖSzintén szólva nekem az lenne a nagyobb gond, hogy ilyen emberrel élek, és sürgösen meg is szüntetném a kapcsolatot
2021. febr. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 DestinyInCap ***** válasza:
Harmadik személy sehogy nem látja, hogy mit és kinek írsz... max annyit hogy fent vagy jelenleg az adott platformon.
2021. febr. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Pedig látja valahogy, mondta is hogy ha nem hiszem el bebizonyitj. Es valoban ha írok valakinek mindig küld egy kérdőjelet.

Off: Kedves Első, sajnos nem tudok fuggetlenedni tole egyenlore, mert vendeglatasban dolgozokent egyenlore en is elvesztettem a munkám, ő festő és neki dolgozok addig amig nem változik a mostani állapot.

2021. febr. 10. 08:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor bizonyítsa be, mert ez így tökre nem életszerű.
2021. febr. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Párodat kidobni, összejönni azzal, akivel chatelsz a háta mögött. Problem solved.
2021. febr. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor valamilyen program van a gépeden, ami miatt látja a profilodat.

Vagy ö az más néven, akivel írogatsz

2021. febr. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os. Adom. Asszony álnéven...
2021. febr. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"...addig amig nem változik a mostani állapot..."

Tudom, az ember utólag, és kívülállóként könnyen okos... de ezt már jó régen meg kellett volna lépni. Egy kapcsolat legfőbb alappillére a bizalom. Ha ez nincs meg, a fene megette az egészet.

2021. febr. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én tapasztaltam a napokban egy olyan hibát a messengeren, hogy az egyetemi csoportos beszélgetésünkben látszik, hogy valaki ír, de nem oda, hanem másik beszélgetésbe (pl. nekem).
2021. febr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!