Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kevesebbet fogyaszt az akku...

Kevesebbet fogyaszt az akku mobilon, ha nem appból, hanem a googleból használom a facebookot, youtubet, stb?

Figyelt kérdés
A fent lévő alkalmazások úgy vettem észre fogyasztják folyamatosan az akkut kicsit. Minimálisan tovább tartana egy akkufeltöltés, ha a googlebol keresem fel ezeket az oldalakat és nem appból?

2021. febr. 10. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor meg a böngésző fog futni, szóval ugyanott vagy...
2021. febr. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a böngésző optimalizáltabb, mint az app, akkor kijöhetsz pozitív hatással is a dologból. Én nem rendelkezek közvetlen saját tapasztalattal, mivel sok éve nem használtam Facebook appot, csak böngészőt. Viszont ismerősök mutatták, hogy ennyi és annyi a Facebook app fogyasztása, nekem pedig a böngésző (úgy, hogy más oldalakat is felkeresek) nem fogyaszt annyit. Persze lehet, hogy csak azért volt jelentős különbség, mert nem lógok olyan sokat a Facebook -on...
2021. febr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!