Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valaki új Facebookot...

Ha valaki új Facebookot csinált,létezik az,hogy a régi Facebookja ismerőse az új Facebookjának? Mármint az létezik,hogy az illető ismerőse saját magának az új Facen?

Figyelt kérdés
Mikor én csináltam magamnak facet én nem tudtam a régi facemet az új facre ismerősnek jelölni,mert magunkat ugye nem lehet visszaigazolni,vagy mégis?

#Facebook #új #saját #régi #visszaigazolása
2021. febr. 12. 07:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem lehet. Nekem 3 facebook profilom is van, van köztük, amelyik ismerőse a másiknak.
2021. febr. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De azt,hogy lehet csinálni?

És miért jó?

2021. febr. 12. 07:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Mit hogy lehet csinálni? Több facebook profilt?

Hát úgy, hogy többet regisztrálsz.

Jónak nem feltétlenül jó, mert alkalmazásokat is fejlesztek facebookra, így tudom több userrel tesztelni őket.


Az összes regisztrált profil független egymástól, a facebook arról nem tud, hogy mindegyik mögött te állsz (legalábbis technikailag így van, ettől függetlenül lehet, hogy valamilyen algoritmus révén digitális ujjlenyomat alapján összeköti ezeket a profilokat).

2021. febr. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? az ég világon semmi akadálya.
2021. febr. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!