Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nyolc - tízéves gyerekeknek...

Nyolc - tízéves gyerekeknek való online játékokat tudtok mondani? Úgy hogy mindenki a saját otthonából játszik, közösen. Nem trancsírozós nem gyilkosos 😀 inkább logikai ügyességi

Figyelt kérdés

2021. febr. 13. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Snail Bob


[link]


Bár közösen játszható verziója nem hinném, hogy van.

2021. febr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A Fireboy and Watergirl alapvetően kétszemélyes játék. A probléma csak az, hogy egy eszköznél kell legyenek.
2021. febr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Haverom gyereke és osztálytársai már Fortniteoznak, még nincsenek 9 évesek...
2021. febr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#3

És? 30-40 évvel ezelőtt meg azzal szórakoztak a gyerekek, hogy a 2. világháborús töltényekből szedték ki a puskaport, s gyújtották meg.

Ahhoz képest a Fortnite semmi. :)

2021. febr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Minecraft
2021. febr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sok az erőszak mentes videójáték, de tény, hogy a videójátékok és az erőszak kéz a kézben jár. Mondom ezt gamerként :D Ettől még nem lesz káros. A kettő nem ugyan az. Vannak játékok, amik elé nem szabad leültetni a gyerekeket. (Postal 2) De a Fortnite, Team Fortress 2 és társai nem hiszem, hogy különösebb problémát jelentenének. Előbb utóbb rá találnak úgy is. Haveroktól, ismerősöktől. Picit olyan ez a fiúk esetében, mint régebben a háborúsdit imitáló szabadtéri játékok. Emellett rendelkeznek ügyességi és logikai aspektusokkal. Ezt most nem azért írom, hogy meggyőzek bárki is, csak így gondolom. Ettől függetlenül van számos alternatíva. Minecraft (minimális azért itt is van),Amoung us (szerintem ez is bőven belefér), Rocket League (konkrétan 0 erőszak), FlyOrDie (táblás társasjátékok két személyre). Én ajánlom a Rocket League-t. Ingyenes, ügyességi játék. Alapvetően sport jellegű csapat játék autókkal. A focihoz szokták hasonlítani, de máshogy játszák. Egér+billentyűzet párossal és kontrollerrel is jól irányítható. A Minecraft egy igazi klasszikus. Az Amoung us-hoz nem volt szerencsém, de a gyerek már biztosan hallottak róla, mert rendkívül felkapott.
2021. febr. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Minecraft!
2021. febr. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Honfoglaló, mi anno mindig azzal játszottunk imádtuk!

7-8 éves lehettem mikor először játszottunk volt hogy osztály társaimat is ott ismertem meg amikor sulit váltottam. Még 2010-ben. Mai napig játszunk közösen már a 9 éves húgom is profi benne külön szobát csinálunk a játékba és délutanokat játszunk. Most hogy újra lesznek korlátozások megint ez lesz a program :)

2021. márc. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2021. márc. 12. 20:09
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyesmit keresel:

[link]

Az egyéni szobára kattintva be lehet állítani többek között, hogy hányan lehetnek a játékban és online játszható, mindenki otthon a saját gépéről.

2021. jún. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!