Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Csak a tényleges ismerőseiteke...

Csak a tényleges ismerőseiteket jelölitek vissza Facebookon vagy azt is aki ismeretlen számotokra,de a profilja alapján szimpatikus és sok közös ismerősötök van vele?

Figyelt kérdés

2021. febr. 15. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden nem kamu profilt, de ha egy-két héten belül nincs semmi kontakt köztünk, akkor törlöm
2021. febr. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Csak akit ismerek. Attól, hogy szimpatikus a profilja nem tudhatom, ki van mögötte, akkor is ha van közös ismerős.
2021. febr. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kéne valami script (?) ami (véletlenszerűen) mindenkit bejelölget hogy pár hónap alatt összejöjjön az 1 millió ismerős.. ;P
2021. febr. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen XD

Nem kertelek, 1000 ismerőst akarok, nyár végéig összegyűjteni.

Csak az a baj,hogy engem mindig olyan profilok jelölgetnek be akik nagyon nem szimpatikusak, vagy kamuprofilok. Ha meg én jelölök be napi 10 szimpatikus profilt akkor meg lehet,hogy megint letilt a Face mint tavaly,de szerencsére sikerült visszaszerezni a fiókomat azóta, úgyhogy most újult erővel gyűjtöm újra az ismerősöket.

2021. febr. 15. 09:26
 5/6 A kérdező kommentje:
Vagy jelölgetésnél,az is baj szokott még lenni,hogy rám írnak egy csomóan miután visszaigazoltak,hogy honnan ismersz? Ismerjük egymást? Én meg nem érek rá napi 10 embernek majdnem visszaírni, hogy bla bla bla csak azért jelöltelek be mert szimpi vagy profil alapján meg hasonlók, ha visszajelölnek akkor ne írjanak már rám,hogy honnan ismerjük egymást, mert akkor nem kell visszaigazolni inkább, minthogy összevissza kérdezkessenek arról amit úgyis tudnak szerintem, hogy az 1000 ismerőst akarom elérni úgy hogy csak a nekem szimpi emberekből épüljön fel az 1000-res ismerőslistám!
2021. febr. 15. 09:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Tele van a facebook ilyen "jelölgetős' csoporttal.

Ott nézz körül.

2021. febr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!