Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi ertelme a google-n visszaje...

Mi ertelme a google-n visszajelzest irni, ha a ceg akirol irtam eltunteti/torli azt?

Figyelt kérdés
valasz nelkul torolve lett. nem hasznaltam vulgaris szavakat, csak leirtam a kiszolgalasrol a velemenyem.
2021. febr. 15. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Például a véleménydoboz nem egyenlő a panaszládával, és nem tartozik a nyilvánosságra a te egyéni problémád.
2021. febr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A cég akiről írtad nem tudja törölni az általad írt véleményt. Egyedül maga a google adminisztrátorai tudják, ha megszegsz valamilyen irányelvet.
2021. febr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem nem törölték, de csak én látom... 😃 ez se jobb. kaki egy rendszer
2021. febr. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
leirtam,hogy az autoszerelo felhivott,hogy vihetem az automat. Majd nap vegen mikor felhivtam,hogy van e valtozas, kozolte,hogy meg hozza se nyultak. Ugyhigy elmentem erte es hazavittem a hetvegere. Irta hogy szerdan menjek vissza. Igy is tettem. Majd hivott penteken,hogy mennyi a vegosszeg es hogy kp-ba kellene fizetni,mert szamlaval dragabb lenne (eleg sokkal) majd mikor visszakaptam az autot, tele volt olajos ujjlenyomatokkal. a karpit is tiszta sár volt. PLUSZ! nem tettek vissza az akksim pozitiv pantjat es emiatt nem indult el... eleg kellemetlen tud lenni. szoval leirtam milyen koklerek voltak.
2021. febr. 16. 08:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem tudom,de akár esetleg 1 megkérhették a google-t, hgoy ne jelenítse meg

2 pedig lehet az is, hogy ezek a véleményírások alapból csak a cégnek visszajelzések, tehát lehet,hogy alapból csak te látod meg ami céget véleményeztél, és akkor lehet, hogy tehát ez visszajelzés nekik, hogy min javítsanak

3 vagy pedig a google minden cégnek küldött egy értesítést, hogy hozzájárulnak-e a nyílt véleményezéshez, és nem pipálták be/nem okézták le, nem fogadták el, és akkor ennyi


Nekem még ilyen tippjeim is vannak, amúgy szal ha ők látják maguknak, akkor pl van értelme, mert tudnak rajta javítani; de lehet tehát, hogy ez alapból arról szól, hogy te csak visszajelzést küldesz nekik, és sose volt róla szó, hogy más is láthatja, hogy másnak esetleg ezzel jót tehetsz; hanem ilyen placebó volt, hogy te megnyugodtál, hogy elküldted a véleményt, hogyha ez negatív volt, és akkor így már kiadtad magadból a gőzt kiengedted, és most már megkönnyebbültél. Tehát én nem néztem még pl , hogy akár esetleg bárhol, jó véleményeket megjelenít-e. Lehet,hogy pl mindenhol csak a csillagozás látszik, a megjegyzés pedig a cégnek, hogy min javítsanak.

2021. febr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!