Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Instagramon ha rámegyek jobb felül az üzenetekre ott van az, hogy kérés. (ahol azok üzenetét kapom meg akiket én nem követek). - avagy engedélykérés.


Régen rengeteg üzenetem volt ott, mostanra pedig eltűntek. Ha kapok egy üzit megnézem de x nap múlva ugyanúgy eltűnik.


Ez miért van? Hol lehet ez beállítani? Vagy visszaállítani?



2021. febr. 15. 23:57
 1/2 anonim válasza:
Nekem is érkeznek ilyen engedélykérések. Azok olyanok mint valami reklám, és ami benne van link nem szabad megnyitni, mert vírusos lehet. Én mindig kitörlöm azokat az üzeneteket mert úgy őszintén, ki akar random idegenekkel beszélni?, mi alapján jelölnek be?!
2021. febr. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tudom mire gondolsz, ezeken én is töltöm és tiltom, hogy többet lehetőségük se legyen több ilyen üzenetet küldeni!


Hanem jobb felül rá mész az üzenet ikonra, és szintén a jobb oldalon a "kérés"re. Ott nem maradnak meg az üzenetek.

2021. febr. 19. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!