Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi alapján sorol a messenger?

Mi alapján sorol a messenger?

Figyelt kérdés
Tudjátok, a beszélgetések felett ott ilyen kis karikákban látszódik, hogy ki elérhető. Mi alapján teszi oda be az embereket például legelőre? Pl. az alapján h nézegeti a profilomat vagy ez 100% hogy nincs a háttérben?

2021. febr. 18. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, de eléggé idegesítő, hogy egy időben azt tette legelőre, aki nem is volt már az ismerősöm, nem is beszéltem már vele és hallani se akartam róla...
2021. febr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1, Ilyen esetre van hogy az megoldja a problémát ha letiltod az illetőt, és aztán feloldod a tiltást. Ilyenkor az esetek többségében eltűnik onnan amíg újra nem ír valaki a másiknak..
2021. febr. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésre is válaszolva biztos nem azért kerül előre, mert nézegeti a profilodat. Szerintem egyébként véletlenszerű..
2021. febr. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!