Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebookon szeretném törölni...

A facebookon szeretném törölni az összes kommentemet/hozzászólásomat. Kikerestem évek szerint az "activity log-filter" segítségével és töröltem. Hogy lehet, hogy még így is találok kommenteket?

Figyelt kérdés
Az "activity log" miért nem ábrázolja az összes aktivitásomat? Miért nem jelez nekem, hogy még van törölni való kommentem? Hol tudom kitörölni tényleg az összeset?

2021. febr. 19. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Abban a naploban torolted ki az elozmenyeket? Ha nem fog kitörolni magától.

Ra kell kattintani az adott elozmenyre és egyesevel torolni

2021. febr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én egyesével töröltem, csak az a gond, hogy nem mutatja ki az összes kommentemet. Pl. töröltem a lájkokat és a lájkoknál láttam, hogy van kommentem is. Viszont amikor az "activity log"-ban megnéztem az adott időszakra vonatkozó kommenteimet, akkor ott nem ábrázolta. Szóval nem írja ki, hogy pl. 2015. március 6-án valamit kommenteltem, pedig maga a komment ott van. Ez hogy lehet?
2021. febr. 23. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!