Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki aki ért a facebookhoz....

Valaki aki ért a facebookhoz. Valszeg feltörték a facebookom, és vettek hirdetéseket a fiókomon, és ezek még úgymond nem lettek kifizetve. 3x 25$ körülbelül. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Azóta jelszót változtattam. Ezért fel tud jelenti a facebook ha ezeket nem fizetem ki?

2021. febr. 23. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy lehet hirdetést venni úgy hogy nem fizeted ki?
2021. febr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megnézted, hogy milyen e-mail cím van beállítva a Facebook profilodban? Ha ezt módosította, lehet még hozzáfér a fiókodhoz.

Állíts be kétfaktoros hitelesítést, és változtasd meg az e-mail címed jelszavát is.


Próbáld törölni/szüneteltetni a hirdetést:

[link]

2021. febr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Marketinges Erika válasza:

Ahogy előttem már írták: állíts be kétfaktoros hitelesítést, majd azon kívül hogy leállítod a hirdetést, ellenőrizd, hogy a hirdetési fiókhoz ki van még hozzáadva. Ha van ott idegen, azt fényképezd le majd távolítsd el.

Írj a Facebook support-nak, hogy feltörték a fiókot. Az eset kivizsgálása után törlik a tartozást.

2021. febr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 van facebook support? Ha igen, szerintem ezt annyira ne terjesszed, mert megrohamozzák a "miért nincs kismacskás emodzsim messengeren" szintű problémákkal. :)
2021. márc. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Marketinges Erika válasza:
4/ Igen, van :D De csak hirdetési fiókon keresztül lehet eljutni hozzájuk :P
2021. márc. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!