Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ma szerelte be a telekom az...

Ma szerelte be a telekom az új internetet, de nem enged a modembe bejelentkezni. Mi lehet a probléma oka?

Figyelt kérdés
Ez egy modem és wifi is egyben. Elsőnek beengedett jelentkezni, és megváltoztattam az 5Ghz-es csatorna SSID-jét és Jelszavát. Ezek után a telefonnal az új jelszóval a már átnevezett wifire fel is tudtam csatlakozni. Ezt követte a 2.4 Ghz-es csatornának az SSID-jének és a jelszavának a megváltoztatása. Ezt is sikeresen elmentette és egy időre bezártam a chrome-ot. Mikor újra volt időm foglalkozni vele gondoltam a log in-nek az admin jelszavát megváltoztatom, de már nem engedett be. Azt írja hibás információ. Nem tudom mi akadályozza a bejelentkezést, valami ötlet tipp? Veletek is történt hasonló?

2021. febr. 24. 11:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Próbálkozz a régi jelszóval, ha nem segít marad a hardver reset.

Ha ez sem sikerül a szolgáltató távolról alaphelyzetbe tudja hozni.

(ne chrome-ot használj!)

2021. márc. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!