Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Okos telón,ha törölni akarom...

Okos telón,ha törölni akarom az elkúldött messenger üzimet, hogy kell csinálni, hogy másiknal is törlödjön?

Figyelt kérdés
Mert az eltávolításnál csak nálam törlödik, de ami a baj, hogy akinek küldtem, annak ott marad.
2021. febr. 27. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elküldést követő 10 percig lehet visszavonni/törölni az üzenetet. Ha letelt az idő, azt már nem távolíthatod el a másik féltől. Van, ahol pedig egyáltalán nincs törlési vagy visszavonási lehetőség az elküldést követően, így hatszor is meg kell gondolni hogy kinek mit írsz vagy küldesz, amit később megbánhatsz.
2021. febr. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sehogy nem tudod már törölni a régi üzeneteket másoknál, de ez nem értem miért meglepő? ha már mondjuk elolvasta, akkor úgy is mindegy
2021. febr. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez egyáltalan nem így van! Ugyanis, nem egy esetben lattam a sajat feluletemen, hogy nekem vki irt volna uzenetet, de nalam már csak annyi jelent meg, hogy torolte.

A kérdésem evidencia, hogy nem elolvasott üzenetre vonatkozott.

2021. febr. 27. 15:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem evidencia, hiszen nem írtad le. Elküldött bármi lehet, akár egy perce vagy egy hónapja is kézbesített üzenet, ha nem pontosítod a kérdésben hogy mire gondolsz.


Hivatalos leírás:

[link]

"A küldést követően 10 percig távolíthatod el az üzenetet mindenkinek a chatben."

2021. febr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igazad van.koszonom
2021. febr. 27. 19:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!