Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet állítgatni, hogy...

Hogyan lehet állítgatni, hogy milyen fajta hangokat tompítson a youtube? Van valami ilyen sáv ugye, amin lehet görgőt húzogatni, aztán egyszercsak jó lesz?

Figyelt kérdés

Az egyik videónál lehet, hogy a Youtube frissített valamit; de most amikor kicsit finomabbra veszik a videót, akkor csak akkor hallani jól, ha annyira feltekerem, ha üvölt; de tehát üvöltve sem, meg normál hangerővel se lehet élvezni; de ez a két állapot van. Köztes nincs. Tehát vagy alig hallani, vagy még annyira se; vagy pedig hallani minden szót rendesen, de akkor üvölt. Ugyanaz a videó volt; mert beraktam még régebben a kedvencek közé, és most is már jelölve volt; tehát tuti ugyanaz a videó, ugyanazon a csatornán.


Szóval hogyan állíthatnám vissza rendesre? Szerintem most központilag szerelnek valamit a Youtube-on, hogy karbantartáson, vagy frissítésen dolgoznak; de tehát remélem, ez nem marad így; mert így nem olyan jó; mint tehát eddig volt.


Le kell ehhez tölteni valamit? Vagy még valami beállítás is talán esetleg volt, hogy egyes hangokat tompít. És amúgy tehát nem tudom, hogy ezt a youtube-on kell külön beállítani, vagy a gép hangerőszabályozóján, vagy egységesen az internetben, vagy le kell tölteni hozzá egy külön progit.


Előre is köszönöm a hozzászólásokat.



2021. márc. 1. 18:30
 1/6 A kérdező kommentje:

De amúgy tehát lehet, hgoy az lenne a legjobb, ha semmit nem tompítana le akkor tehát.


Ilyen hangsávokra gondolok. Hogy pl valami csúszkát mozgatunk ide-oda; és egyszercsak jó lesz; élvezhető, fullos, cool. Mert amúgy kár lenne ezért a videóért; mert alapból nagyon szuper.

2021. márc. 1. 18:32
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem saját videóm, hallgatok valakiét; egy nagyon szívhez szóló zene.
2021. márc. 1. 18:32
 3/6 A kérdező kommentje:

Vagy nemtom, lehet, hogyha letölteném, megint szépen szólna akkor.

Mert a gépen nem frissítettem semmit. Majd lehet ezt is kipróbálom.

2021. márc. 1. 18:33
 4/6 A kérdező kommentje:
Másik videónál is előjött egy ilyesmi:S Remélem, akkor még dolgoznak rajta
2021. márc. 1. 18:43
 5/6 anonim ***** válasza:
igen
2021. márc. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
He...?
2021. márc. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!