Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Patreon oldalt hogyan tudom...

Patreon oldalt hogyan tudom letiltani hogy ne vonjon többet le?

Figyelt kérdés

Vagy menjek a bankba és ott ? Sajnos tudom hiba volt családtagomnak oda adtam a kártyát ez a patreon meg azóta szedegeti le a pénzt, nem nagy összeget de mindig szed le.

Angolul nemtudok sajnos így az oldalt se értem. A kàrtya akkor egyszeri alkalommal volt nála utána már soha most is nálam van. De mégis szedi le a pénzt.

A bankba ha bemegyek le tudom tiltatni hogy ne vonjon le?


2021. márc. 3. 08:39
 1/9 anonim ***** válasza:
2021. márc. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt megtaláltam de mivel Irtam családtagomnak adtam oda meg nemtudok belépni se. Állítólag ő se emlékszik. Meg vagyok lőve ezzel.
2021. márc. 3. 09:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Forgot password-ra nyomj rá a bejelenkezési adatok megadásánál. Ha tudod milyen email-re lett kreálva a patreon fiók, akkor oda küldenek egy jelszó visszaállító címet.
2021. márc. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 CspCsj ***** válasza:
100%
Ha végképp nem megy, akkor tiltsd le és a bankodnál kérj új kártyát.
2021. márc. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De csak akkor lehet letiltani ha teljesen új kártyát kerek? Eddig nem sikerült mert hiába megyek rà “forgot Password” ha az e-mail jelszót se tudom.

Így segítsen az ember hogy kölcsön ad valamit jóindulattal, egyszeri alkalommal, aztán megszívja.

2021. márc. 3. 11:41
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Bankban tiltsd le a tranzakciót.

Ott látni fogják, hogy miről van szó, és le tudják tiltani az adott tranzakció ismétlődését.

2021. márc. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2021. márc. 3. 14:02
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Bankkártyát nem adunk kölcsön. Annyira nem, hogy emiatt KHR listára is tesznek negatív ügyfélként, mivel megszegted a szabályokat. A bankban ha lehet majd ne hangoztasd, hogy kolcsonadtad..
2021. márc. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az akkori amikor kölcsön adtam ide adta a kezembe a pénzt amit levont, egyszeri szívességnek tűnt.

De nemtudtam, hogy ez lesz belőle máskor nem adom oda senkinek.

2021. márc. 4. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!