Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom Facebookon az...

Hogyan tudom Facebookon az előző nevemet visszaállítani?

Figyelt kérdés
Megváltoztattam a nevemet Facebookon, de vissza akarom állítani az előzőre. Kínál is egy olyan lehetőséget, hogy a változtatást követő 48 órán belül vissza lehet az előző nevet állítani. Még a 24 óra se telt le, mégsem engedni. Hogy van ez?

2021. márc. 6. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A facebookon valós nevet kell használni. A névváltoztatás az arra vonatkozik, mikor valakinek ténylegesen megváltozik a neve, pl házasság révén.

Biztos azt írja, hogy 48 órán belül?? Nem 48 óra után??

2021. márc. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt írja pontosan: ,,Visszaválthatsz az előző nevedre a névmódosítást követő 48 órán belül. Ettől függetlenül az elkövetkező 60 nap során nem fogod tudni módosítani a nevedet."
2021. márc. 6. 11:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgytudom hogy nem nagyon lehet változtatni
2021. márc. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha most nem tudod,akkor lehet, hogy 60 nap múlva majd lehet, de lehetséges, hogy akkor sem fogja engedni , és akkor így maradsz az idők végezetéig.
2021. márc. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!