Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha olyasvalaki kap nCore meghívót, aki azt se tudja, hogy eszik-e vagy isszák a torrentezést?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, mikor konkrétan a .torrent fájlra azt hiszi, hogy az maga a sorozat, s csodálkozik, hogy a VLC miért szöki át.

Vagy a letöltést se tudja elindítani (uTorrent-be nem tudja betenni a .torrent fájlt, a fájl nevét beírja, mintha URL lenne).


(És persze még az olyan programok létezésére is segítséggel jött rá, mint a VLC vagy az uTorrent.)



2021. márc. 7. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Gondolom email címe van, így semmi akadálya hogy meghívót kaphasson.
2021. márc. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Majd megtanulja a dolgokat vagy felfüggesztik ha inaktív. Nincs presztízs értéke egy nCore felhasználónak, hiszen aprópénzért lehet prémiumot venni.
2021. márc. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

A VLC-nél kevésbé felhasználó barát programmal nem igazán találkoztam, az utorrent meg hagyjuk is, szóval ha valaki ezeket nem ismeri, csak jól jár.


Kicsit úgy beszélsz, mintha az ncore fiók akkora nagy dolog lenne, hogy csak valami profi vizsga után lehessen hozzájutni, vagy inkább irigység beszél belőled. Ha utóbbi, teljesen felesleges, mindent meg lehet találni ncore-on kívül is.

2021. márc. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 nekem az volt a kedvencem, se most az új linux mint 20-ason állandóan behal. Esetleg ajánlhatnál helyette valamit, ami megjegzi hogy hol tartottam épp a filmben, mert a celluloid sajnos nem tudja.
2021. márc. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért kéne ezzel foglalkoznom?

Nekem ettől nem lesz se jobb, se rosszabb az életem, és egyébként is: miért idegeskedjek olyasmin, amihez semmi közöm?


#3: Ha neked ennyire nem megy a VLC használata, akkor lehet, hogy nem a szoftverrel van a probléma. Azok alapján, hogy tök laikus munkatársaim is használják, nem hinném, hogy olyan hú, de anti-felhasználóbarát lenne. ;)

2021. márc. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért kell kilépni teljesképernyős módból ahhoz, hogy belépjek a beállításokba? Miért nem lehet szabadon változtatni a felirat méretét (csak abból a 4-5ből válogatni)? Ha mégis megváltoztatom akár csak a színét, helyzetét, miért kell hozzá kilépni és újraindítani a lejátszást?
2021. márc. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szóval kérdező, te azt várod el, hogy mindenki "profi" legyen, aki nCore-t használ, mert az már a nagypályások terepe?


Ehhez nincs mit hozzászólnom egyszerűen, borzalmas. xD

2021. márc. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5) még rendesen videót se tud lejátszani: https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..
2021. ápr. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!