Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Aliexpresses csomaghoz segitség?

Aliexpresses csomaghoz segitség?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Rendeltem már párszor, néha ideért 2 hét alatt, néha 2 hónap kellett. Általában egyből a postára kerül, és küldenek smst, hogy megérkezetr.

Február 9-én rendeltem egy olyan pasitól, akinek a csomagja eddig mindig ideért 2 hét alatt.

Változást csináltam, címhez a posta címét írtam be (az én nevemmel).

Az oldal szerint 3-án megérkezett, azóta a postán van. Múlt héten kétszer voltam bent megkérdezni, de nincs bent és majd küldenek üzit, ez volt a válasz.

Lehet, hogy igy postán maradóra kértem most, és olyankor nem is szólnak?


2021. márc. 10. 07:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, vagy valahogy a postai rendszerben eltűnt. :D Értesítési címnek megadtad a sajátod? Vagy csak a neved az azonosító?
2021. márc. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak a név, meg a tel.szám. igazából az is rossz, mert a 30as hiányzik 😀 de eddig mindig küldtek smst.
2021. márc. 10. 07:48
 3/12 anonim ***** válasza:

Én csak azt tudom, hogy manapság elég fos a rendszerük...

10 csomagot rendeltem novemberben, 4 volt, ami egyből megjött, 2 olyan, amiről nem szólt a posta, hogy ott van, aztán utólag telefonáltak rám, hogy nem megyek érte? A többi azóta is jön, de a pénzt már visszakaptam (nyilván sosem fognak ideérni).

Szóval nem igazán vagyok megelégedve sem idő, sem szolgáltatás szempontjából.

Az ali meg manapság már eléggé el van szállva az árakkal. Sok mindent itthon olcsóbban megkapok, mint ha onnan rendelem.

Szűrni sem lehet árra rendesen, amióta már egyes termékeknél nem csak kínai szállítást lehet kiválasztani.

2021. márc. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát elég szomorú, hogy a mai világban csak úgy eltűnnek csomagok. :(

Amiket én rendelek, azok nagyon jó árban vannak (még). Kreativ hobbis cuccok, boltban kb 3x ennyibe kerül. Ez is egy vicc, hogy nálunk minden ilyen drága, de ez egy másik téma 😊

2021. márc. 10. 08:04
 5/12 anonim ***** válasza:
Azért van 4-5 opció 30-20-40-70-80-as telefonszám, amire nem fognak értesítést küldeni. Illetve így elég nagy hiba volt, ha mondjuk Nagy Norbertnek hívnak, akkor van kapásból 100 ember, akit ugyan így hívnak. Én érdeklődnék a postán elég gyakran, mert a végén vissza küldik...
2021. márc. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy hiba volt.

A telefonszámot egyik nap vettem észre, hogy hiányos, azóta javitottam.

Most is jött egy ilyen email:

Time to pick up your package!


Hi HU shopper,


Your order 8126136143707429 has arrived at your local post office. Come pick it up!

Track package


If you have any questions, please let us know!



Múltkor is ilyen jött. 3 csomagot várok amúgy 😊 A postán azt mondták, hogy nincs, és hogy a központi raktárba érkezett be. Arról minek küldenének üzit? És az oldal szerint ott van, hogy cél és a posta címe..

2021. márc. 10. 08:29
 7/12 anonim válasza:

Döbbenve olvasom!!! Ti kaptok SMS-t a postától, ha megjön a csomag? És örülök, ha ider másfél hónap alatt.

Rendeltem egy aranyozott medált. 3 nap múlva lesz két hónapja, semmi hír róla... Írtam az eladónak, válaszolt, hogy indítsak vitát, ugye, a pénzvisszatérítés miatt, csakhogy azt ali még nem engedi. És persze már lemondtam róla, de azért bosszantó.

2021. ápr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ha beírod a csomag kódját egy csomagkeresőben, akkor sincs semmi hir róla?

Amúgy érdekes, hogy egyszer be van dobva a postaládába a cucc, egyszer bedobják az értesitőt, hogy mehetek érte a postára, egyszer a posta küldi az smst, egyszer csomagszállitó küldi.. 😃😀

2021. ápr. 13. 13:50
 9/12 anonim válasza:
Most néztem. Köszönöm a javaslatot. A válogató központban van lassan 20 napja...
2021. ápr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Érdekes. Vajon mit csinálnak egy csomaggal 20 napig? 🤔
2021. ápr. 14. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!