Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mozilla Firefox vagy a Google...

Mozilla Firefox vagy a Google Chrome a biztonságosabb böngésző?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 17:56
 1/8 Cinkeman válasza:
48%
Google Chrome jobb én is aszt használom és gyorsabb is
2010. aug. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sztem a firefox biztonságosabb, de a chrome egy kicsit gyorsabb, bár ami engem illet, én nem igazán láttam gyorsabbnak, attól hogy dobálóznak itt a tesztekkel, én használom mindkettőt.


De ez az egész nagyban függ attól is, hogy használod a böngészőt, mert a legtöbb gond a felhasználóktól ered.

2010. aug. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőhöz vannak jó kiegészítők, témák és bővítmények is. Mindenképpen kell reklámblokkoló (Adblock Plus), WOT és még egy-két hasonló.
2010. aug. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A kettő közül elméletileg a Chrome biztonságosabb, mivel tartalmaz sandbox technikát.

infó: [link]

2010. aug. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
...amiről tíz emberből kilenc nem tudja micsoda, és még lehet optimistán álltam a dologhoz.
2010. aug. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

egyiksem!

a legbiztonságosabb böngésző ...

[link]


A Google Chrome alapok mellett, a Comodo Dragon kevesebb memóriát fogyaszt, stabilabb, mint közeli rokona, illetve jobban védi felhasználóját, mint bármely más böngésző. Erről két funkció gondoskodik. A böngésző egyrészt minden oldal tanúsítványát ellenőrzi, és ha valamelyik hitelesítést nem találja megfelelőnek, akkor arról rögtön figyelmezteti felhasználóját. Rövid tesztünk alapján ez valóban így is van, a modul meglehetősen szigorú. Másrészt a Comodo igyekszik a lehető legkevesebb adatot kiadni felhasználójáról, így például még hibajelentés esetén sem küld semmilyen adatot a távoli szervernek.

2010. aug. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Chrome-ban van már olyan menűpont, hogy le lehet tiltani az adatok küldését, nem tud kémkedni.
2010. aug. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én firefox párti voltam, aztán kipróbáltam a chrome-ot és annyira bejött, hogy semmi pénzért nem állnék vissza firefox-ra, úgyhogy egyértelműen CHROME!
2011. febr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!