Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lett rossz a Fortniteom?

Miért lett rossz a Fortniteom?

Figyelt kérdés

Igazából az online suli miatt egy kicsit többet játszok és én és a haveraim néha egy két naponta szoktunk Fortniteozni csak kikapcsolódás céljából. Minden tökéletesen futott fps 60-ra volt limitelve és mindent ment medium meg high beállításokon. Most viszont tegnap óta játszhatatlan a játék mert leesik az fps 1-re meg kettőre és van amikor másodpercekig úgy is marad. Ez nem csak néha történik meg hanem szinte az egész meccs alatt. Semmi változtatás nem történt a laptopomon és nem melegedik túl mert van hűtő alatta és monitorova is van. Megpróbáltam azt hogy letöröltem és aztán újra letöltöttem a játékot, de ugyan olyan maradt. Mit csináljak telepítsem újra a laptopom? Én arra gyanakodom hogy szar a netem, de nem biztos hogy ez a probléma.

Ti mit csinálnátok a helyemben?

Kérlek a játék miatt ne ítéljetek el csak a szórakozás miatt játszunk.

A válaszokat előre is köszönöm!



2021. márc. 11. 15:21
 1/2 Tokosboti válasza:
Szerintem kakild le a laptopod.
2021. márc. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tokosboti válasza:
Én vagyok az akivel játszani szoktál ugye? Tudoooood. Xd Szevasz Bá***t
2021. márc. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!