Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A barátommal nem rég keztünk...

Power vörös péter kérdése:

A barátommal nem rég keztünk el saját zenéket gyártani de a nézetség és a felirtkozók száma nagyon alacsony hogy tudnánk ezt feljebb vinni ?

Figyelt kérdés

2021. márc. 13. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelő kulcsszavak használatával és minőségi (meg persze egyedi ) tartalmak gyártásával.
2021. márc. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tag-ék csak a teg-ek!

Minden feltoltes előtt van egy mező ahova belehet írni, és tényleg Mindent ami kapcsolódik a zenéhez vagy a videóhoz írjátok be taggal ragnelkul mindenhogy!

De ami (nekem) bevalt az a betuzes tehát most tegyük fel a videóban van egy alma akkor bírom tagnek hogy: "alma" "növény" (stb.) és "a" "l" "m" nekem ez bevalt mert ezzel így akár már egy a betűre is kihoz titeket!

2021. márc. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha belinkeled én szívesen meghallgatom
2021. márc. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2021. márc. 20. 20:36
 5/7 anonim ***** válasza:
a csatornának is lehet tag-eket megadni a csatorna beállításaiban (érdemes!)
2021. márc. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
azért a kötőjel elé és után raknék 1-1 szóközt, mert így magyon egybeolvad a szerző (előadó) és a cím. Vagy ami még menőbb és felfigyelnek rá: használj | jelet!
2021. márc. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
bocsi hogy most elvágok a témától de hogy kellene behirdetni ha lehetséges ijen? menyibe kerülne és hogy kell ?
2021. márc. 28. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!