Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ad ki a Facebook régi...

Miért ad ki a Facebook régi alkalmazásokat?

Figyelt kérdés

Pár éve tisztogattam a facebook profilom. Kitöröltem a régi posztjaimat, meg az ilyen játékokat. Pl melyik auto illik hozzád.


Ma megnéztem a profilomat, aztán láttam, hogy egy csomó 2012 es bejegyzés van fent. Pont ilyen "milyen kocsi illik hozzád" kaliberü bejegyzés. Nem is emlékszem hogy én valaha csináltam volna ilyet. De ha igen biztos kitöröltem volna már.


Meg pár kiírásom is megmaradt.


Miért van ez? Most kitöröltem minden létező ilyen kínos dolgot, de tartok tőle megint visszajönnek pár hónap mulva. Hogy lehet ezeket kiiktatni?



2021. márc. 14. 20:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Véglegesen sehogy.


Hiába "törölsz" valamit, a facebook azt külső szervereken tárolja, és véletlenszerűen bármikor visszajöhet egy-egy poszt, de akár kép is.

(Tapasztalat!!)


Nem véletlenül töröltem magam korábban.

Eszembe sem jutna, hogy valaha újból felmenjek arra a sz@rra

2021. márc. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!