Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom beállítani Facebook...

Hogy tudom beállítani Facebookon hogy az ismerőseim ne lássák azt ha valamit kedvelek vagy hozzászólok valamihez?

Figyelt kérdés

Elég zavaró, főleg hogy ők nem is kedvelik pl. azt az oldalt. Vagy azért van mert megjelöltek pl. egy válasznál? Ezt hogy tilthatom le? Egyáltalán miért jelenik meg náluk?

Többször is előfordult már ez velem, és elég kellemetlen hogy olyat is simán látni így velem kapcsolatban amit nem akarok az ismerősökkel megosztani.



2021. márc. 17. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Már alapból csak az látja az összes reakciódat kedvelés, hozzászólás, akinek küldöd.


Akinek meg nem küldesz reakciót, az nem kap semmit.

2021. márc. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Jaaa, hogy kedvelt oldalakról van szó, hát én nekem is egy ismerősöm sok oldal posztjához hozzászólást ír és én nem vagyok benne azokban az oldalakban, de nekem még is beadja, hogy xy hozzászólt ehhez.


De, hogy hogy lehet ezt letiltani, azt nem tudom én sem. Hátha majd az utánam levők hasznosabb választ tudnak neked nyújtani a probléma orvoslására.

2021. márc. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg nézz szét az adatvédelmi beállításokban, ott nézegess az opciók között és hátha megtalálod a tökéletes opciót, ami orvosolja a problémát.
2021. márc. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen opció nincs, pedig hasznos lenne
2021. márc. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!