Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on van lehetőség...

2321o3ijoasidio1 kérdése:

Facebook-on van lehetőség arra, hogy teljes beszélgetéseket töröljek úgy, hogy a másik fél se tudja megtekinteni a régi üzeneteket?

Figyelt kérdés

Elég idegesítő, hogy visszaélnek az ember adataival és törölni szeretném a fiókom, de annak csak úgy lenne igazán értelme, hogy ha minden üzenetet/képet törölni tudnék.

Lehet rosszul tudom, de úgy rémlik, hogy ha jelentenek egy fiókot és úgy törlik akkor azok a beszélgetések teljesen eltűnnek mindkét oldalon.



2021. márc. 17. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy egy fiókot jelentenek és törölnek, csak amelyik fiók törlésre került, arra a fiókra vonatkozik a minden törlés, a másik aktív fiókban megmaradnak a beszélgetések és bármikor visszanézhetőek.
2021. márc. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megnéztem, exem aki FB-ről tiltott a beszélgetést meg tudtam nyitni, nem tűntek el. Ennek ellenére azt nem tudom hogy ha törlöd a fiókod, eltűnnek-e
2021. márc. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Továbbá, ha a fiókodat törölni akarod, te csak menj be a beállításokba, add meg a jelszavad és nyomj rá a fiók végleges törlésére és neked nem kell a fiókod törlése előtt egyenként törölnöd a képeket, posztokat, beszélgetéseket, mert a fiókod törlésével autómatikusan kitörlődik minden.
2021. márc. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem mikor a fosbook tiltotta a fiókom, akkor mások nem tudták elolvasni az üzeneteimet. Egészen pontosan a személyi igazolványomra várt (és vár is a mai napig) az idióta. :)
2021. márc. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is csinált az egyik ismerősöm új profilt és törölte a régit. A beszélgetésünkben az ő válaszai eltűntek,csak az enyémek maradtak.
2021. márc. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha tiltod mindenhonnan és le is törlöd a beszélgetéseiteket majd jelented akkor így nem fogja látni a másik fél sem, nekem bejött így.
2021. márc. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!