Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook mi alapján ajánl...

A facebook mi alapján ajánl új ismerősöket?

Figyelt kérdés

Abban az esetben, ha nincs az ajánlott emberrel közös ismerősünk, profilképe sincs, illetve semmilyen adat megadva.

Azért kérdezem, mert vélhetőleg egy kamu profilról van szó, hiába másított a nevén az illető, tudom, hogy ő az. :D

De hogyhogy feldobja nekem, minden adat nélkül, 0 ismerőssel? Ez miért van?


2021. márc. 18. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
lakhely alapján pl. bár ez szerintem semmivel se hasznosabb, mint mikor 1 darab közös ismerős alapján ajánl valaki mást. amúgy lehet meg vannak adva adatok, de te nem látod mert úgy van beállítva a profilja
2021. márc. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A telefonszámmal lehet összefüggésben? Mármint, ha nekem el van mentve az illető száma, jelezheti az alapján az ajánlásokban?
2021. márc. 18. 21:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
na ezt nem tudom de elképzelhetőnek találom. nekem a snapchat ajánlgat ismerősöket, olyanokat akiknek csak a telefonszáma és a whatsappja van meg
2021. márc. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen közös érdeklődési kör, lakhely, névjegyzék, stb.


De előfordul teljesen random is.

2021. márc. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!