Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Alaplap probléma lehet, hogy...

Kerko99 kérdése:

Alaplap probléma lehet, hogy folyton ledobál az internetről?

Figyelt kérdés

Sziasztok, lenne egy olyan gondom ami pár nappal ezelőtt kezdődött mikor kétszer elment az áram, azóta hátul az alaplapnál az internet bemenetnél 1 narancssárga világítás van, az elvileg az hogy áramellátás alatt van, és mellette a led pirosan világít, eddig zölden világított, ennek okán mivel nem volt internetem vettem egy hálozati kártyát pci-e foglalatos, 3 órán keresztül gond nélkül volt internetem, utána megint elment az internet, párom gépébe próbáltam ott müködik hiba nélkül, boltban megnézte a srác akitől vettem semmi gondot nem tapasztalt.

Annyit tanácsolt hogy rakjam újra a gépet, ez meg is történt, akkor megint müködött egy 5 óráig stabilan és elment, most meg azt csinálja a számítógép, hogy Pár percenként visszajön a net, majd el is megy rá 1-2 percre, és közben az egész gép belaggol. Egy alaplap cserével megoldhatnám a dolgot? Hozzáteszem hogy nem egy rossz alaplapom volt, legalábbis nem volt olcsó a maga idejében egy Asus z170a-ról van szó.

Másik alaplappal sajnos nincs lehetőségem kipróbálni a gépet.

Köszönöm a segítséget előre is. :)



2021. márc. 18. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor beraktad a külön hálókártyát, akkor letiltottad az alaplapit?
2021. márc. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ethernet a hálókártya, Ethernet 2 az alaplapi, az alaplapit tiltottam, illetve már a külön hálozatit is, mivel most már folyton le-le dobálja és minden ilyennél belaggol a gép, de 5 másodpercente kb van 1 másodperc internet elérhetőségem. :D
2021. márc. 18. 20:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha csak a Windowsban tiltottad le, akkor próbáld meg BIOS-ban letiltani.
2021. márc. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, hogy a géped nem érzékeli a wifit, vagy egyszerűen sz*r a netetek.
2021. márc. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!