Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet előnyei, hátrányai?...

Internet előnyei, hátrányai? Milyen lehetett az élet internet nélkül ? El tudnád képzelni, milyen lenne neked nélküle ?

Figyelt kérdés

2021. márc. 19. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
S,zar. Voltam 7 hónapig okostelefon és internet nélkül. Nem tudsz 5mp alatt megtalálni akarmilyen információt. Ezenkívül gyors üzenetet se tudsz váltani az ismerőseiddel. Legfőképp ezek hiányoztak.
2021. márc. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lol... Életem első 14 éve alatt egyszer sem találkoztam internettel, mobiltelefonom először 18 évesen lett. Teljesen jó volt úgy is.
2021. márc. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Előnyök: email, menetrend, google maps, utána tudsz keresni hogy melyik kötsög marketinges/ingatlanos zaklatott telefonon.


Hátrány: túl sok lett az egyiptomi. Mindenki a falra írkál és imádják a macskákat.

2021. márc. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok: 12 évig énis net nélkül voltam, 11 meg telefon. Kibírtuk, nem is hianyzott gyerekként. Durva az, amikor megszoksz valamit és hirtelen megválsz tőle. Itt most nem az észnélkul való internethasználatról beszélek.
2021. márc. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se volt netem sokáig, jól el is tévedtem Budapesten. Jó lett volna akkor egy Futár app, de persze akkor még nem is létezett se a Futár, se okostelefon. Persze volt net a kisképernyős nyomógombos telefonomon, de horroráron és alig nyitott meg pár oldalt. Most jó hogy van, de megvagyok még mindig nélküle, például ha Szerbiában járok hozzá se érek, mert egy SMS is horror, ha felveszed a csörgő telefont rámegy a gatyád, ha netre mersz csatlakozni viszik a lakást.
2021. márc. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 CspCsj ***** válasza:
100%

Ahogy a többiek írták.


Net nélkül:

- többet járnék hivatalokba

- többet járnék boltokba (pl. végignézni a környező szaküzleteket videokártyák után)

- több levelet/képeslapot adnék fel

- kevesebb csomagot kapnék

- több újság/magazin/könyv/CD/DVD stb. fogyna nálunk

- kicsit többet találkoznék rokonokkal/barátokkal

- talán néznék pár TV sorozatot (jelenleg heti pár hírműsor étkezések után)

- elővenném az iGO navigációt

- többet telefonálnék (SMS-t nagyon ritkán írok)

2021. márc. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 CspCsj ***** válasza:

Kimaradt:

- többet járnék könyvtárba

2021. márc. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!